Infodag Campus Sint-Vincentius Anzegem | Zaterdag 14 Maart 2020 | 10u tot 17u

Focus STEM-technologie

Heb je je altijd al afgevraagd waarom de lucht blauw is, waarom je plots plassen kan zien op het wegdek bij warm weer, waarom zware schepen niet zinken,…
Heb je zin om eens te solderen, een robot te programmeren, net als een echte ingenieur zelf een oplossing te bedenken voor een dagdagelijks probleem,…
Ben je niet bang voor labowerk en een chemieshow?
Dan ben jij de geknipte kandidaat voor de focus STEM-technologie. Vanaf september te volgen op onze school vanaf het eerste jaar.


WeGoStem


Assepoes


Assepoes


Nog enkele weken en het is zover: ons toneelproject 'Assepoes' komt stilletjes aan dichterbij. Iedereen kent het sprookje Assepoes. Het jonge meisje wordt door haar stiefmoeder Fiona en haar stiefzusjes Imelda en Driselda slecht behandeld. Met hulp van Eufrasie, de beschermengel van haar mama, komt zij op het bal van de prins terecht. Ze worden op slag verliefd op elkaar. Tijdens het dansen verliest Assepoes haar gouden schoentje en ze vlucht weg. De prins vindt het schoentje en gaat op zoek naar Assepoes…

U kan genieten van dit wervelend spektakel op vrijdag 22 en zaterdag 23 maart 2019. Kom en laat u onderdompelen in een wereld waarin werkelijkheid en fantasie elkaar doorkruisen. Onze leerlingen en leerkrachten hebben zich de afgelopen maanden zowel voor als achter de schermen ingezet om dit project tot een goed einde te brengen. Van acteren tot dans, van grime over kostumering tot het decorontwerp, ze lieten hun creativiteit de vrije loop. Wilt u zich laten overdonderen door de talenten van onze leerlingen? Kom dat zien!!

Praktische informatie:

  • Vrijdag 22/03/19 en zaterdag 23/03/2019 om 19.30 uur. Deuren open vanaf 19 uur.
  • Plaats: GC Ansold – Landergemstraat 1 Anzegem
  • Tickets: VVK €6 / ADD €7
  • Mail uw naam + telefoonnummer + datum + aantal kaarten naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Alle Foto's